Тканини

Наш асортимент модних високоякісних тканин з унікальними властивостями і високим комфортом носіння.

Перероблений поліестер

Наш поліестер із вторинної сировини пропонує ті ж високоякісні характеристики, що і «звичайний» поліестер, але з меншим впливом на навколишнє середовище. Порівняно з чистим поліестером, виробництво поліестеру з вторинної сировини вимагає значно менше енергії, спричиняє значно менше викидів CO2 і допомагає попередити потрапляння пластикових відходів на звалища та в наш океан. У колекції Stedman® можна знайти поліестер з вторинної сировини у спортивних сорочках, спортивних куртках, толстовках, спортивних штанах та флісових куртках.

Органічна бавовна

Органічна бавовна вирощується без використання пестицидів, гербіцидів чи інших хімічних добрив і тому особливо щадна до людей та природи. Наші органічні речі виготовляються зі 100% бавовни кільцевого прядіння. Екологічно чистий, модний і абсолютно м’який для шкіри. Ці стильні фасони пропонують усі переваги класичної рекламної футболки та в той же час надають гарне відчуття щодо того, що ви внесли невеликий внесок у захист навколишнього середовища.

Бавовна з пряжі з кільцепрядильної машини

Бавовна - це м'яке, вбираюче та дихаюче природне волокно, що робить його ідеальним вибором для одягу, що носиться близько до шкіри. Футболки з бавовняної тканини дуже повітряні, довговічні та легко чистяться. Для всієї нашої колекції Stedman® ми використовуємо лише високоякісну бавовну з пряжі з кільцепрядильної машини. Пряжа з кільцепрядильної машини виготовляється скручуванням і проріджуванням бавовняних ниток, щоб зробити дуже тонкий, міцний, м'який мотузок з бавовняних волокон. Футболки з бавовни з пряжі з кільцепрядильної машини значно м’якші, довговічніші та міцніші, ніж їх звичайні аналоги.

Елестан

Еластан - міцний високоеластичний матеріал, який повертається до первісної форми після кожного розтягування. Для нашої колекції Stedman® ми використовуємо технологію «full feeder», що дозволяє еластану рівномірно розподілятися по всій поверхні тканини. Це призводить до високого комфорту при носінні та отримання гладкої поверхні, що відмінно підходить для друку.

Віскоза

Віскоза - це високоякісний матеріал, виготовлений з целюлози з натуральної сировини. Волокна дуже м'які на дотик, вологопоглинаючі та дуже дихаючі. Це волокно може бути як блискучим, так і матовим і, таким чином, набувати вигляду шерсті, шовку або бавовни. Футболки з вмістом віскози плавно збираються складками навколо вашого тіла, створюючи преміум комфорт при носінні, а також елегантний силует, що личить.

ACTIVE-DRY° поліестер

Stedman®’s ACTIVE-DRY° поліестер це м’яка на дотик та дуже еластична тканина, що добре відводить вологу та швидко сохне. Тому такий поліестер чудово підходить для спортивного та функціонального одягу. Дихаюча тканина дуже добре відводить вологу та забезпечує приємні почуття навіть впродовж інтенсивних тренувань. Футболки з ACTIVE-DRY° поліестеру пропонують не тільки чудовий комфорт, але і прекрасно підходять для різного декорування.

Нейлон

Нейлонові тканини гладкі, вологонепроникні та дуже міцні, що робить їх ідеальним вибором для використання для спортивного та верхнього одягу. Нейлон - одне з найлегших текстильних волокон і водночас одне з найміцніших. Завдяки його високій еластичності та вологостійким властивостям нейлонові текстильні тканини пропонують та забезпечують чудовий комфорт при носінні та відмінну свободу рухів. У колекції Stedman® нейлон використовується у спортивних сорочках, спортивних легінсах та спортивних бра, стьобаних куртках та жилетах.

Softshell

Відмінними рисами наших флісових моделей є їх низька вага й поєднання трьох шарів матеріалу в одному предметі одягу. Софтшелл поєднує зовнішній шар для захисту від вітру та погодних умов з мембраною, що пропускає повітря, та м’яким мікрофлісом на внутрішній стороні. Тому флісові вироби стійкі до вітру, води та плям. Приємний еластичний матеріал забезпечує високий комфорт при носінні.

Фліс

Флісові куртки - популярні та незамінні супутники у повсякденному житті або для активного відпочинку, оскільки вони забезпечують міцну ізоляцію і можуть дуже добре поглинати та виділяти вологу. Вони легкі, дихаючі та забезпечують для вас приємне відчуття тепла навіть у прохолодну погоду. Існує багато різних видів флісових тканин. Колекція Stedman® включає мікро фліс, трикотажний фліс, меланжевий фліс і міцний фліс.

Поліуретан (штучна шкіра)

Поліуретанові тканини міцні та стійкі до стирання, при цьому м'які, легкі та дихаючі. Таким чином, вони використовуються для створення більш комфортного та витонченого стійкого до непогоди одягу, який можна прати навіть при 40 °C. Завдяки високоякісному поліуретану, наші велосипедні куртки не тільки виглядають як шкіряні, але також мають подібні властивості еластичності, жорсткості і проникності, як куртки з натуральної шкіри.
The default language of your browser is "English". Would you like to switch to this language? (en)