Etyka biznesu

Z firmą Stedman® wybierasz nasze doświadczenie i obsługę klienta, ale co ważniejsze, wybierasz nasze podstawowe wartości:

  • Jakość
  • Etyka
  • Przyjazność dla środowiska
  • Odpowiedzialna produkcja

“Poprawa wyników społecznych w globalnych łańcuchach dostaw.”
Członek amfori, wiodącego, globalnego stowarzyszenia biznesowego, wspierającego otwarty i zrównoważony handel. Wzmacniamy społeczną odpowiedzialność naszego łańcucha dostaw poprzez amfori BSCI.
“Wewnętrzne audyty fabryk zapewniają uczciwe warunki pracy.”
Oprócz zewnętrznych audytów przeprowadzanych przez firmę amfori, nasi pracownicy na miejscu przeprowadzają zapowiedziane i niezapowiedziane audyty fabryk, zapewniając bezpieczne i zdrowe warunki pracy oraz sprawiedliwe traktowanie i wynagrodzenie.
Test
“Posiadanie własnych zespołów zarządzania jakością na miejscu i za granicą ma zasadnicze znaczenie dla naszych wysokich standardów jakości.”
STEDMAN® PROOFED QUALITY: Wszystkie nasze artykuły podlegają ścisłej kontroli jakości. Dzięki naszemu własnemu zespołowi zarządzania jakością na miejscu, zapewniamy, że nasze wysokie wymagania dotyczące materiałów i właściwości produktów są spełnione w produkcji.
“Nie możemy na zwierzętach eksperymentować, nosić ich, wykorzystywać do celów rozrywkowych ani znęcać się nad nimi w jakikolwiek inny sposób.”


PETA - APPROVED VEGAN: Nie używamy produktów pochodzenia zwierzęcego. Nasze ubrania i akcesoria są wykonane z wegańskich zamienników materiałów pochodzenia zwierzęcego, takich jak skóra, futro, jedwab, pióra czy kości.
“Podejmuj odpowiedzialne decyzje, które chronią naszą planetę dla przyszłych pokoleń.”
OEKO-TEX® STANDARD 100: Nasze artykuły i komponenty tekstylne zostały przebadane pod kątem obecności substancji szkodliwych, co zapewnia wysokie bezpieczeństwo produktu.
“Do OCS przyjmowane są wyłącznie materiały pochodzące z certyfikowanych gospodarstw ekologicznych.”
ORGANIC CONTENT STANDARD: Zawiera 100% organiczną bawełnę posiadającą certyfikat jednostki certyfikującej Control Union Certifications (CU 819645).
“Nie ma czegoś takiego jak 'wyrzucanie'. Kiedy coś wyrzucamy, musi to gdzieś trafić.”
RECYCLED MATERIAL: Nasz poliester pochodzący z recyklingu oferuje wysokiej jakości właściwości, ale o mniejszym wpływie na środowisko naturalne, dzięki czemu tworzywa sztuczne nie trafiają na wysypiska śmieci i do naszych oceanów.
The default language of your browser is "English". Would you like to switch to this language? (en)